Supernatural Turkey
Sitemize üye olun!!
Supernatural Turkey
Sitemize üye olun!!
Supernatural Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Turkey Fan Sitesi

AnasayfaRole Playing GameLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Supernatural.S05E13.The.Song.Remains.the.Same

YazarMesaj
ColdHeaven
Gerçek Üye
Gerçek Üye
ColdHeaven

Ikizler Mesaj Sayısı : 187

Kişi sayfası
RPG Puanı:
Supernatural.S05E13.The.Song.Remains.the.Same Left_bar_bleue100/100Supernatural.S05E13.The.Song.Remains.the.Same Empty_bar_bleue  (100/100)

Supernatural.S05E13.The.Song.Remains.the.Same Empty
MesajKonu: Supernatural.S05E13.The.Song.Remains.the.Same   Supernatural.S05E13.The.Song.Remains.the.Same I_icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 10:51 pm

Sezon 5 bölüm 13
Kahramanlarımız bu bölümde geçmişe dönüyor. Ayrıca bu bölümde Anna Geri dönüyor. Sam'i öldürmek için. Ancak bunun olmasına Castiel bu tarihte izin vermiyor. bu yüzden Anna şansını geçmişte Dean-Sam'in annesi Ve babası Olan Marry,John u öldürerek çocukları doğmamasını sağlamak istiyor. tabiki Castiel bunu anlayınca dean-sam'i geçmişe(1978) gönderiyor. Bu bölümde Eski 2 melek geri geldiği gibi (Anna-Uriel) yeni bir melekde Karşımıza Çıkıyor Bu melek çok uzun zamandır adı geçen Micheal. ancak Dean'in vücudunda değil. John un vücuduna giriyor. Gerçekten Çok süper bir bölüm İzlemekten Acayip zevk alıcaksınız. Beni En mutlu Eden Yanı sezon 4 den beri bekledğim Micheal'ı sonunda görmek oldu =) For4ever Micheal =)

Supernatural.S05E13.The.Song.Remains.the.Same 00567230e03Supernatural.S05E13.The.Song.Remains.the.Same 00567260a0bSupernatural.S05E13.The.Song.Remains.the.Same 00567310f12Supernatural.S05E13.The.Song.Remains.the.Same 0056727019aSupernatural.S05E13.The.Song.Remains.the.Same Michealr

1.resim Anna Marry'e(Dean-Sam in Annesi) saldırırken.(1978)
2.Resim Marry,John bebekle ilgili konuşurken.(1978)
3. Resim Michheal'ın gelip Annayı Yokettikten Sonra Dean'le beden hakkında konuşması(1978)
4.Resim Anna'nın geçmişe dönüşü.ve kötü hali(1978)
5.Resim John Winchester(1978) Micheal'ın kan bağı sayesinde girdiği beden.
Bölümün en beğendiğim diyaloğu ;
Dean; Babamın içine nasıl girebildin?
Michael; Karısını kurtarabileceğimi söyledim o da "evet" dedi.
Dean ; Sanırım senin tek bedeninin ben olduğumu söylediklerinde yanılıyorlarmış.
Michael; Sen, benim gerçek bedenimsin ama tek bedenim değilsin.
Dean ; Bu da ne demek?
Michael; Kan bağı.
Dean ; Kan bağı mı?
Michael; Nesilden nesile uzanıyor Kanında var. Babanın kanında, ailenin kanında.
Dean; Harika.!! Kuşaklardır cennetin malıyız yani.

umarım güzel Hazırlayabilmişimdir =) afro
http://www.airrivals.org

Supernatural.S05E13.The.Song.Remains.the.Same
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 4x11 Family Remains
» 4x11 Family Remains
» 4x11 Family Remains
» Supernatural-Rpg
» tnt de süpernatural i seslendirenler