Supernatural Turkey
Sitemize üye olun!!
Supernatural Turkey
Sitemize üye olun!!
Supernatural Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Turkey Fan Sitesi

AnasayfaRole Playing GameLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Twilight

+11
merve_LMH_
DD <3 JeNseN..
enc_eda
!jensen!e.girl
Victoria
mrtzn
spn_büşra
Jade
synp
Flame
DeaneD
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
DeaneD
Özel Üye
Özel Üye
DeaneD

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 8:24 am

Konunun ilk mesajı :

On yedi yaşındaki Isabella Swan annesi Renée evlenince babası Charlie nin yaninda yaşamak üzere küçük bir kasaba olan Forks, Washington'a taşınır. Burada yüz sekiz yaşında bir vampir olup, on yedi yaşında görünen gizemli sınıf arkadaşı Edward Cullen ile tanışır ve ona hemen ilk gördügü anda ilgi duymaya başlar. Edward'ın ilk başlarda Bella'dan uzak durmaya çalışmasına rağmen, sonrasında birbirlerine geri dönülemez bir şekilde aşık olurlar. Üç göçebe vampir James, Victoria ve Laurent geldiğinde ise, Bella'nın hayatı tehlikeye girer ve Edward'ın ailesi Carlisle, Esme, Alice, Jasper, Emmett ve Rosalie onun hayatını çok geç olmadan kurtarmak için uğraşırlar.[8]

YazarMesaj
enc_eda
Üye
Üye
enc_eda

Aslan Mesaj Sayısı : 60

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 7:17 pm

yaptığı şeylerden de olsa robert'ı sevmeleri çok saçma çünkü filmde edward'ın yaptığı güzel ve anlamlı hatta romantik hiç birşey yok biri abartmış filmi herkesde buna bağlı olarak seviyor Twilight - Sayfa 2 39441 .....
ama damla kitabını okumanı tavsiye ederim kitap çok sürükleyici Twilight - Sayfa 2 Icon_smile Twilight - Sayfa 2 Lol
DD <3 JeNseN..
Moderatör
Moderatör
DD <3 JeNseN..

Balık Mesaj Sayısı : 2344

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 12:18 am

tamam zaten çook önce almıştım bir türlü okuyamıyorum Very Happy
merve_LMH_
Yeni Üye
Yeni Üye
merve_LMH_

Yengeç Mesaj Sayısı : 23

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Kas. 03, 2009 2:38 am

konu süper amaa:))
dean_hry
Site Müdavimi
Site Müdavimi
dean_hry

Koç Mesaj Sayısı : 1093

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 04, 2009 3:46 am

evet konu süper ama herkesin elinde Twlight .herkesin elinde dediğimse bi arkadaşım dediki bu adamın kitapları süper yaa dedi twligtı eline alarak halbuki yazar bi kadın olmaz ki böyle yaaa Smile)
merve_LMH_
Yeni Üye
Yeni Üye
merve_LMH_

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 04, 2009 5:54 am

evt yaaa:-)hahaaaa:)))
DD <3 JeNseN..
Moderatör
Moderatör
DD <3 JeNseN..

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 04, 2009 11:31 pm

Twilight - Sayfa 2 466792 adamın kitapları süper ama hakkını vermek gerek xD koptum
dean_hry
Site Müdavimi
Site Müdavimi
dean_hry

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 04, 2009 11:46 pm

yaa benn bişeyde diyemedik kıza zor tuttuk kendimizi valla Smile)
merve_LMH_
Yeni Üye
Yeni Üye
merve_LMH_

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Kas. 05, 2009 12:47 am

xDxDxD
JeNSeNKoLiKkk
Yeni Üye
Yeni Üye
JeNSeNKoLiKkk

Yengeç Mesaj Sayısı : 20

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Kas. 05, 2009 2:32 am

bende robertı yakışıklı bulmuyorum ben diyorum oynadığı karakter yani edward romantik o kadar bence de jensencımız 1000 basar bu arada kitaplarını okuyun kitapları daha süper
dean_hry
Site Müdavimi
Site Müdavimi
dean_hry

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Kas. 05, 2009 4:09 am

evet jensenim bi başka onu kimseyle karşılaştıramayız o bitane,o edwarddan daha yakışıklı,o bizim herşeyimiz [yani ben öyle düşünüyorum,değil mi arkadaşlar]Smile)
JeNSeNKoLiKkk
Yeni Üye
Yeni Üye
JeNSeNKoLiKkk

Yengeç Mesaj Sayısı : 20

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Kas. 05, 2009 4:15 am

öyle cnmmmm
dean_hry
Site Müdavimi
Site Müdavimi
dean_hry

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Kas. 05, 2009 4:21 am

işte bir jensen hastası isim neydi ??
gMesy
Yeni Üye
Yeni Üye
gMesy

Balık Mesaj Sayısı : 24

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 10:38 pm

maşallah başlık olmuş jensen mi robert mi karşılaştırmasıTwilight - Sayfa 2 Icon_biggrin
herkesin zevki birbirinden farklıdrTwilight - Sayfa 2 Icon_wink
bn hem roberti seviyorum hemde jenseniTwilight - Sayfa 2 454151
dean_hry
Site Müdavimi
Site Müdavimi
dean_hry

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 10:47 pm

karşılaştırma değilTwilight - Sayfa 2 Kopfschuettel bizimkisi jenseneTwilight - Sayfa 2 859506 olan büyük sevgimizTwilight - Sayfa 2 859506 hepsi bu yani Twilight - Sayfa 2 26121
Hcrst
Mega Üye
Mega Üye
Hcrst

Yay Mesaj Sayısı : 781

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 2:29 am

Ben de seviyordum hatta (çevremdeki kimse okumaya başlamadan önce Twilight - Sayfa 2 Icon_razz ) seriyi de okudum. Fakat bir zaman sonra "Bizi de ısırın!" türünden şeyler söylenince gına geldi artık değil sevmek tiksindim. Twilight - Sayfa 2 Icon_biggrin Zaten dördüncü kitabın sonunda savaş oldu ve herkes kurtuldu mutlu mesut sonsuza dek yaşıyorlar falan çok banel ya birileri ölmeliydi. Edward yada Bella falan. Hem etkileyici de olurdu ki. Twilight - Sayfa 2 Icon_razz Şimdi ise aklıma geldikçe Stephenie'yi sevgiyle (!) anıyorum. Twilight - Sayfa 2 Icon_biggrin
Artık seride dikkatimi çeken tek unsur, Volturiler! Twilight - Sayfa 2 Icon_biggrin
dean_hry
Site Müdavimi
Site Müdavimi
dean_hry

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 11, 2009 11:28 pm

evet yaa bende bella ölür diye falan bekliyodum ama ... neyse ama yinede sürükleyici bi seri Smile
Hcrst
Mega Üye
Mega Üye
Hcrst

Yay Mesaj Sayısı : 781

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 12:46 am

Sürükleyiciliğine birşey diyemem. Okurken bayağı zevk aldım ama sonradan tiksindim öyle işte Very Happy (Ayrıca Robert gerçekten tipsiz Twilight - Sayfa 2 Icon_razz )
DD <3 JeNseN..
Moderatör
Moderatör
DD <3 JeNseN..

Twilight - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight   Twilight - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 10:46 pm

Rob harbiden tipsiz Very Happy

Twilight
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Taylor Lautner (Twilight; Jacob)
» Kristen Stewart (Twilight; Bella Swan)