Supernatural Turkey
Sitemize üye olun!!
Supernatural Turkey
Sitemize üye olun!!
Supernatural Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Turkey Fan Sitesi

AnasayfaRole Playing GameLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Supernatural'in starda yayınlanma olayı

+14
Aeshma
jeremy
SuPPeRN.Girl
Jared'm
Victoria
enc_eda
DD <3 JeNseN..
mrtzn
g.k.c_J.A
enochian
Jade
rgdblade
DeaN
!jensen!e.girl
18 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
!jensen!e.girl
Moderatör
Moderatör
!jensen!e.girl

Koç Mesaj Sayısı : 433

Supernatural'in starda yayınlanma olayı Empty
MesajKonu: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 7:21 pm

Arkadaşlar maalesef spn starda yayınlanmıyacak.halbüki ankette açık ara farkla 1.ydi ama 24 dizisi yayınlanıcak bence seslendirme de sorun yaşadılar çünkü iki muazzam ses gerekio ama yapamamışlardır bence
DeaN
Administratör
Administratör
DeaN

Kova Mesaj Sayısı : 174

Kişi sayfası
RPG Puanı:
Supernatural'in starda yayınlanma olayı Left_bar_bleue100/100Supernatural'in starda yayınlanma olayı Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 7:23 pm

Benim duyduğuma göre Rütük tarafından kapatılma korkusuyla yayınlamaya tereddüt ediyoruz falan demişler . Dini içerikler bulunduğu için .
!jensen!e.girl
Moderatör
Moderatör
!jensen!e.girl

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 7:25 pm

hımm bilmiodum saol üff ama kapatılmazdı ya off
rgdblade
Moderatör
Moderatör
rgdblade

Aslan Mesaj Sayısı : 151

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 7:28 pm

Arkadaşlar klasik Rtük numaraları. Aile ahlakı bozan saçma sapan dizileri yayınlıyorlar da gerçek olup olmadığı kesin olmayan bir kurgu dizisini yayınlamıyorlar. Hem burası özgür bir ülke isteyen insan istediğine inanma özgürlüğüne sahip kimse buna karışamaz.
Jade
Süper Üye
Süper Üye
Jade

Ikizler Mesaj Sayısı : 451

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 7:31 pm

saçmalığa bak ya orda yayınlanabilicek düzgün tek süper dizi buyken pufff :S
!jensen!e.girl
Moderatör
Moderatör
!jensen!e.girl

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 7:36 pm

bencede o zamn aşkı memnu da yayınlanmasın cinsel içerikli hallahalla ya:(
Jade
Süper Üye
Süper Üye
Jade

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 7:38 pm

işte yine saçmalıklar çıkartıyolar ortaya rütüklük tek şey küfürleri onlarıda biblerler ala ala Neutral
DeaN
Administratör
Administratör
DeaN

Kişi sayfası
RPG Puanı:
Supernatural'in starda yayınlanma olayı Left_bar_bleue100/100Supernatural'in starda yayınlanma olayı Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 7:39 pm

Star'ın bir diğer söylediğine göre en çok yayınlamayı istedikleri dizide buymuş falan . Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama bakarsınız yayınlanır .
enochian
Üye
Üye
enochian

Aslan Mesaj Sayısı : 48

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 7:46 pm

ya biara starn vkipedeia sayfasnda diziler ksmında spNda vrdı anck su anda goremedim.bana oyle gelio ki yaynlanmıyacak...aslnda dizinn trkiyede tannması için ve fanlarınn artması içn cok ii olrduda bn yaynlanmasını pk istemiodm ya cnku geçircekler dublajı izle izleye bilirsen bi misal prison break yanlşmıyım???...
http://www.30stmturkiye.forumi.biz
!jensen!e.girl
Moderatör
Moderatör
!jensen!e.girl

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 7:46 pm

inş. yayınlanır
Jade
Süper Üye
Süper Üye
Jade

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 7:50 pm

evet starın vikipedi sayfasında bende gördüm hatta supernaturalinkindede yazıyodu ekimde verilcek diye vazgeçtiler sanırım neyse artık bizde indirip izliyoruz yada netten zaten şansımız yokmuş :/
DeaN
Administratör
Administratör
DeaN

Kişi sayfası
RPG Puanı:

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 8:02 pm

Aynen bende görmüşdüm Facebook daki grubada koymuştum haberi ama şimdi bakıyorum bakıyorum yok Very Happy Ayrıca yayınlanması bizim açımızdan süper bişey olurdu çünkü Supernatural eşyaları T-shrt , Dean'i kolyesi Very Happy falan filan satmaya başlarlardı yani .
Jade
Süper Üye
Süper Üye
Jade

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 8:03 pm

evet çok haklısın ama işte biz Türkiye'deyiz işte böyle dizileri yayınlamazlar. Very Happy
rgdblade
Moderatör
Moderatör
rgdblade

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 8:18 pm

Anca Aşk-ı Memnu, içine edilmiş Yaprak Dökümü vs. amacından sapmış sapıtmış diziler yayınlarız.
Aslında aklıma şey geldi Rtük'e e-mail atsak fena olmaz Very Happy
g.k.c_J.A
Üye
Üye
g.k.c_J.A

Aslan Mesaj Sayısı : 96

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 8:27 pm

Bence iyi oldu yaa kim bilir nasıl seslendirceklerdi.. Tabii yüzlerini de görmek var ama...
mrtzn
Süper Üye
Süper Üye
mrtzn

Koç Mesaj Sayısı : 358

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 8:55 pm

ya böyle daha iyi bide geneli müslüman olan bi ülkede hristiyanlara ait dini içerik taşıyan bişey yayınlanırsa star ya rütük tarafından kapatılır ya diyanet işleri işe el koyar olmadı muhafazakar kısım boykot eder yada star tv si basılır bu nedenle risk almak istemiyolardır ben de olsam bende yayınlamazdım XD
rgdblade
Moderatör
Moderatör
rgdblade

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 8:59 pm

Maalesef ******'ün ana ilkelerinden olan Laikliği hiçe sayacak kadar kör bir milletimiz var.
Ve hoşgörülü olmayacak kadar da yobaz...
mrtzn
Süper Üye
Süper Üye
mrtzn

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:17 pm

katılıyorum ama naparsın
DD <3 JeNseN..
Moderatör
Moderatör
DD <3 JeNseN..

Balık Mesaj Sayısı : 2344

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:21 pm

dizide kur-an dan bahsediliyor çok azda olsa onlar yer verebiliyorsa bizim içinde bir sakıncası olamaz bence
mrtzn
Süper Üye
Süper Üye
mrtzn

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:27 pm

şahsen hiç bi sakıncası yok bu arada çok dikkatimi çekti nekadar değiştirilmişte olsa incil ve kuran bahsedilenler bi çok şey aynı ve örnek olarak mikael-michae daha bir sürü var şu anda aklıma o geldi aynı zamanda yunan mitolojisindede benzeri çok öğe var hz.yusuf-joesep-solomon( yanlış yazmış olabilirim )
DD <3 JeNseN..
Moderatör
Moderatör
DD <3 JeNseN..

Balık Mesaj Sayısı : 2344

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:32 pm

evet çok doğru o yüzden yayınlanabilir ama sadece biz böle düşünüyoruz
mrtzn
Süper Üye
Süper Üye
mrtzn

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:38 pm

yani yobazlığın alemi yok ama neyse sallayın böyle daha iyi çünkü türkçe dublaj kötü olursa çok kötü olabiliyo bu nedenle yayınlamasın alt yazılı daha heyecanlı XD ya okullar açılmasaydı perşembe gece 3 te ingilizce olarak cw dan izleyecektim ama okullar açılıyo :S XD
DeaN
Administratör
Administratör
DeaN

Kişi sayfası
RPG Puanı:

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:44 pm

Arkadaşlar dublaj'ın kötü olması bizim için bişe değiştmez ,değiştireceğini sanmıyorum .Yani star da yayınladıklarında dublaj kötü diye birdaha netten diziyi seyretmeyecek olan warmı Very Happy aksine ne kadar kötü olsada bizim işimize yarar yani beğenenler kesinlikle çıkar ve fan sayısı artar . Buda (söylemekden bıktım ama Very Happy ) spn eşyalarının TR dede satılmasına sebep olabilir ...
!jensen!e.girl
Moderatör
Moderatör
!jensen!e.girl

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:46 pm

yayınlansaydı namık'n dediği gibi onunla ilgili şeyler satılırdı ama maalesef yayınlanmıo Supernatural'in starda yayınlanma olayı Icon_sad bnce seslendirme berbat olurdu .bide bişi sorcam salsa'da temmuz sayısında posterleri vardı alanınız var mı bn kaçırmıştım ve çok üzülmüştüm Supernatural'in starda yayınlanma olayı Icon_redface ve hala üzülüyorum
mrtzn
Süper Üye
Süper Üye
mrtzn

MesajKonu: Geri: Supernatural'in starda yayınlanma olayı   Supernatural'in starda yayınlanma olayı I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:55 pm

geçmiş artık yapacak bişey yok XD sizin söylediğinizde mantıklı XD

Supernatural'in starda yayınlanma olayı
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Tarihe geçecek hırsızlık olayı