Supernatural Turkey
Sitemize üye olun!!
Supernatural Turkey
Sitemize üye olun!!
Supernatural Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Turkey Fan Sitesi

AnasayfaRole Playing GameLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sam ve Dean'in Dövmeleri

+5
DD <3 JeNseN..
TheReaper
spn_büşra
miss crack
rgdblade
9 posters
YazarMesaj
rgdblade
Moderatör
Moderatör
rgdblade

Aslan Mesaj Sayısı : 151

Sam ve Dean'in Dövmeleri Empty
MesajKonu: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 6:06 pm

Sam ve Dean'in Dövmeleri N554580467300489188871

Bu resimdeki dövme yapıldığında vücuda iblis giremiyor. Dövmesi olmayanlar da haç takıyor diye biliyorum Smile
miss crack
Yeni Üye
Yeni Üye

Aslan Mesaj Sayısı : 5

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 9:56 pm

bnde istiyorum yaptırmak ama anem izin wermio pff :S:S
spn_büşra
Süper Üye
Süper Üye
spn_büşra

Boğa Mesaj Sayısı : 327

Kişi sayfası
RPG Puanı:
Sam ve Dean'in Dövmeleri Left_bar_bleue100/100Sam ve Dean'in Dövmeleri Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 10:19 pm

yaaa bnde istiyorum bundaaann Very Happy
ama bana da izin vermez annem :S
rgdblade
Moderatör
Moderatör
rgdblade

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 10:53 pm

Siz de geçici yaptırın Very Happy
spn_büşra
Süper Üye
Süper Üye
spn_büşra

Boğa Mesaj Sayısı : 327

Kişi sayfası
RPG Puanı:
Sam ve Dean'in Dövmeleri Left_bar_bleue100/100Sam ve Dean'in Dövmeleri Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 10:53 pm

evet o olabilir Smile
miss crack
Yeni Üye
Yeni Üye

Aslan Mesaj Sayısı : 5

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 11:01 pm

ayh onda izin yok zaaa xD
TheReaper
Süper Moderatör
Süper Moderatör
TheReaper

Terazi Mesaj Sayısı : 585

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 2:59 am

1 sene sonra yaptırıyorum az kaldı Very Happy
https://www.facebook.com/suckthat?ref=profile
rgdblade
Moderatör
Moderatör
rgdblade

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 4:30 am

Dinimz açısından da araştırdım. Gerçek dövme yaptıranlar yani deri altına, gusul abdestleri geçerli olmuyormuş. Böyle bir bilgi edindm ama ne kadar doğru bilemiyorum.
DD <3 JeNseN..
Moderatör
Moderatör
DD <3 JeNseN..

Balık Mesaj Sayısı : 2344

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 8:08 am

yaa ben anca kendim çizebilirim siyah kalemle puhaha zuhaha
ColdHeaven
Gerçek Üye
Gerçek Üye
ColdHeaven

Ikizler Mesaj Sayısı : 187

Kişi sayfası
RPG Puanı:

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 1:20 am

rgdblade demiş ki:
Dinimz açısından da araştırdım. Gerçek dövme yaptıranlar yani deri altına, gusul abdestleri geçerli olmuyormuş. Böyle bir bilgi edindm ama ne kadar doğru bilemiyorum.

Evet bu doğru gusul Abdesti gerçek dövmede kabul olmuyor sebebide derinin gözenekleri kapatılarak dövme yapılıyor. gusul abdestinde bütün her tarafın yıkanması lazım buda gerçek dövmeden sonra olmuyor.
yaptıracaksanız geçiçi yaptırın ben öyle yaptırıcam bu sene içinde.
http://www.airrivals.org
naturaldean
Yeni Üye
Yeni Üye

Oğlak Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 9:03 pm

Bu dövmenin ismini bilen var mı ?
Utkusko
Yeni Üye
Yeni Üye
Utkusko

Oğlak Mesaj Sayısı : 10

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimePaz Mart 07, 2010 6:37 am

Gerçek hayatta da bu türden geçerli bir işlevi var mı bu dövmenin? Yani şeytanların ele geçirememesi veya uzak tutması gibi?
sirius
Yeni Üye
Yeni Üye
sirius

Boğa Mesaj Sayısı : 32

Kişi sayfası
RPG Puanı:

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 5:56 pm

Utkusko demiş ki:
Gerçek hayatta da bu türden geçerli bir işlevi var mı bu dövmenin? Yani şeytanların ele geçirememesi veya uzak tutması gibi?

kısmen var. burada bulunan sembol güneş sembolü içinde ki pentakldır. Pentakl, daire içine alınmış pentegramdır

pentegram beş elementi sembolize eder ve yoğunlaştırarak, elementlerin enerjilerini yönlendirmeyi sağlar. pentegram enerji yüklenirse koruma gibi bir özelliği vardır. birçok açıdan farklı pentegram formülleri kullanır. Mesela arınmak için ateşten bir pentegram içinde imajine edilebilir. aynı şekilde koruma içinde kullanılabilir fakat koruma için pentegramdan çok "pentakl" kullanılır.

Dikkat ederseniz çoğu majikal çemberde (şeytan kapanı diye geçiyor dizide) pentegram vardır. nedeni ise dört elementi beşinci element ile davet ederek korunma sağlamak ve perdeleri aralamaktır. Çevresine daire çizildiğinde korumayı sembolize eder ve pentegram pentakl olarak koruyucu bir enerji taşırç.

Bu açıdan pentakl eğer doğru şekilde yüklenirse koruma için kullanılır.

dövmeye gelirsek. dövme güneş pentaklı olarak geçer. güneş sembolünün ve pentaklın birleşmiş halidir. Güneş, yakıcılığı, gözeticilği gücü sembolize eder. Ayrıca ateşle de bağlantısı vardır.

Sam ve Dean'in Dövmeleri Safassa

daha derin incelemek için güneş sembolünü analiz edebilirsiniz. resimde belirttim

kısacası eğer doğru yüklemeler yapılır ve tılsım aktif hale getirirse koruma gibi bir özelliği ortaya çıkabilir.
Utkusko
Yeni Üye
Yeni Üye
Utkusko

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 6:06 pm

Yani bu sembola koruyuculuk yüklememiz için illa birşeyler falan mı okumamız gerekiyor. Bunun büyüyle alakası var mı? Dövmeyi sadece yaptırıp yan gelip yatamaz mıyız Very Happy
sirius
Yeni Üye
Yeni Üye
sirius

Kişi sayfası
RPG Puanı:

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 6:08 pm

Utkusko demiş ki:
Yani bu sembola koruyuculuk yüklememiz için illa birşeyler falan mı okumamız gerekiyor. Bunun büyüyle alakası var mı? Dövmeyi sadece yaptırıp yan gelip yatamaz mıyız Very Happy

tabi ki yan gelip yatamazsın =) yemek yapmıyorsun ki. onu çizeyim bunu okuyayım , olsun diye birşey yok. gerçi yemek yaparken bile herkesin yaptığı bir olmuyor Very Happy bu sembole koruyuculuk yüklemek için küçük çapta bir ritüel ve enerji aktarımı (meditasyon) yapmak gerekir. Herşey için geçelrlidir bu. koruma duası falan da okuyabilirsin. Tabi bu duanın antik bir dilde olması tavsiye edilir. Ya da kendi yazdığın (veya yazılmış) bir spell olabilir.

Büyüye gelince. Büyüden ne anladığına bağlı...
Utkusko
Yeni Üye
Yeni Üye
Utkusko

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 7:47 pm

Büyüden kastım şu,günah olan negatif büyü ve havas ilmi olarak geçen ayetler ve sayılarla yapılan pozitif büyü(tabi büyü denirse).Bir de koruma duası falan okuyabilirsin demişsin, peygamberimizin ağzından bir korunma duası var.Onu okusam geçerli olur heralde?
sirius
Yeni Üye
Yeni Üye
sirius

Kişi sayfası
RPG Puanı:

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 7:58 pm

Utkusko demiş ki:
Büyüden kastım şu,günah olan negatif büyü ve havas ilmi olarak geçen ayetler ve sayılarla yapılan pozitif büyü(tabi büyü denirse).Bir de koruma duası falan okuyabilirsin demişsin, peygamberimizin ağzından bir korunma duası var.Onu okusam geçerli olur heralde?

hepsinin kökeni birdir. havass, kabala, mısır, şaman hepsinde ki majikal kurallar yasalar ve işleyişler benzerdir. Bu yüzden aslında havassta yaptığın dualarda "maji" veya "büyü" kapsamına girer. büyünün - enerjinin negatif ve pozitifi yoktur. nötrdür. senin niyetin ve amacına göre şekillenir. Çok klasik bir örnek; neşteri hayat kurtamark için de kullanabilirsin, öldürmek içinde. Kullanan ele göre neşter şekillenir. O yüzden kuran'ın yasakladığı büyü tanımına bakarsak; çifrleri ayırma, aşık etme, öldürme kısacası "iradeyi etkileyecek" her tür büyü yasaklanmıştır.

o açıdan bence kişinin vicdanına kalmış birşey. Koruma duası, islami tarzda olursa pek anlamlı olmaz. Çünkü sembol eski bir kült (keltlere dayanıyor) ama okuduğun dua islami. Bu tuzlu bir yemeğe tarçın dökmeye benzer. O yüzden islami çalışmalarda islami sembol ve dualar, kelt ya da cadılık türü çalışmalarda o tür dualar kullanmak enerjiyi dhaa da çok arttırır. En nihayetinde kimya da bir kural vardrı; benzer benzeri çözer =) (ayrıca pentegram, heksegram eski kültlere ait olsada, havassın içine de bir şekilde girmiştir =) aynı vodoo ritüellerinin girdiği gibi)
o yüzden daha kelt duası olursa iyi olur. ya da kendin bir spell yazabilirsin. Çünkü sembolü incele. Sembol güneşli içeriyor, beş elementi içeriyor. İçerisinde güneşe elemente atıflar olması lazım. Misal;

güneşin ateşi her zaman aydınlatsın önümü
beş elementin gücü kutsasın bu sembolü
ateşş ile korunayım her tür tuzaklardan
su gibi kaçayım gelen zararlardan
hava gibi geçirgen olayım düşmanlardan
toprak gibi sağlam ve korunaklı olayım yıkımlardan
ruhumun sesi ile dört elementi çağırıyorum
ve bu tılsımı kutsuyorum
üç kere üçün gücüyle

(ayrıca üç kol var üçlemeler kullanılabilir, üç dengeye seslenilebilir vs.. Bunu şu an da uydururak yazdım ama bahsettiğim bu tür speller)
Utkusko
Yeni Üye
Yeni Üye
Utkusko

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 8:13 pm

Anladım.Saolasın. Smile Denemeyi düşünüyorum. Bunu dövmenin mi üstüne okuyacaz yoksa sembolün mü?
sirius
Yeni Üye
Yeni Üye
sirius

Kişi sayfası
RPG Puanı:

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 8:15 pm

Utkusko demiş ki:
Anladım.Saolasın. Smile Denemeyi düşünüyorum. Bunu dövmenin mi üstüne okuyacaz yoksa sembolün mü?

dövmenin. basit bir altar hazırlayabilirsin. güzel bir tütsü. bir mavi mum (beyazda olabilir). biraz meditatif duruma geçersin sonra üç kere bu spelli dövmene odaklanarak okursun. o sırada dövmenin mavi peyaz ışıklarla parladığını imajine edip seni, koruyucu bir çember içine aldığıın imgelersin.

bu basit ritüeli üç gün tekrarlarsın. (mümkünse dolunayın olduğu bir dönem ya da büyüyen ayda -küçülen ay korunma için uygun değil- ) ne kadar yoğunlaşırsan tılsım o kadar aktif hale geçer

ayrıca; cumartesi pazar ve pazartesi tekrarlasan daha iiy olur.

cumartesi satürnün günüdür korunma için idealdir
pazar güneşin günüdür sembolde güneş var =)
pazartesi ayın günüdür ay sezgiler maji ve meditatif çalışmaları güçlendirir

eğer kombinasyon yapıp dolunayın olduğu bir cumartesi pazar pazartesi uydurursan daha üsper olur
olmazsa en azından büyüyen ay döneminde yap.
Utkusko
Yeni Üye
Yeni Üye
Utkusko

MesajKonu: Geri: Sam ve Dean'in Dövmeleri   Sam ve Dean'in Dövmeleri I_icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 5:43 am

Tmmdır saolasın. Smile

Sam ve Dean'in Dövmeleri
1 sayfadaki 1 sayfası