Supernatural Turkey
Sitemize üye olun!!
Supernatural Turkey
Sitemize üye olun!!
Supernatural Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Turkey Fan Sitesi

AnasayfaRole Playing GameLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Moderatör Alımları

+17
jeremy
SupeRnaturaL DeLisi
DeaN
tubrock
MeloCanım
mrtzn
Miss.Ackles
eCe.JensenAckles
enochian
lavinyacansu
DD <3 JeNseN..
!jensen!e.girl
gümüş
Synche
spn_okkan
rgdblade
Flame
21 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Flame
Kurucu&Administratör
Kurucu&Administratör
Flame

Başak Mesaj Sayısı : 666

Moderatör Alımları - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 1:36 am

Konunun ilk mesajı :

Moderatör alımları başlamıştır.Başvurmak için bu başlığa yazınız.Başvurularınızda daha önceden veya halen; bir yerde moderatörlük veya adminlik yapıyorsanız belirtiniz.
Supernatural Turkey Fan Sitesi Yönetimi

En son Castiel tarafından Perş. Eyl. 24, 2009 2:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://supernaturalturkeyy.yetkin-forum.com

YazarMesaj
DD <3 JeNseN..
Moderatör
Moderatör
DD <3 JeNseN..

Balık Mesaj Sayısı : 2344

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 10:26 pm

biraz daha saberet canım Moderatör Alımları - Sayfa 2 Icon_smile yakında görürüz
!jensen!e.girl
Moderatör
Moderatör
!jensen!e.girl

Koç Mesaj Sayısı : 433

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 10:31 pm

işte sabredemiorum
DD <3 JeNseN..
Moderatör
Moderatör
DD <3 JeNseN..

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 10:36 pm

Moderatör Alımları - Sayfa 2 Icon_biggrin
DeaN
Administratör
Administratör
DeaN

Kova Mesaj Sayısı : 174

Kişi sayfası
RPG Puanı:
Moderatör Alımları - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Moderatör Alımları - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 10:50 pm

Arkadaşlar moderatörü belirleyebilmemiz için üyelerimizin belli bir sayıya ulaşması lazım . Yani daha var mod. seçimine :/
DD <3 JeNseN..
Moderatör
Moderatör
DD <3 JeNseN..

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 10:53 pm

ben zaten bekleyelim demiştim neyse bekliyorum ben Moderatör Alımları - Sayfa 2 Icon_biggrin
!jensen!e.girl
Moderatör
Moderatör
!jensen!e.girl

Koç Mesaj Sayısı : 433

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 10:58 pm

pardon bn acele ettm ama çok heyecanlandım özür dilerim
DD <3 JeNseN..
Moderatör
Moderatör
DD <3 JeNseN..

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 11:02 pm

ayy off ya üzüldüm ben yaptım gibi oldum Moderatör Alımları - Sayfa 2 Icon_pale
MeloCanım
Co-Admin
Co-Admin
MeloCanım

Kişi sayfası
RPG Puanı:
Moderatör Alımları - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Moderatör Alımları - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 11:10 pm

Arkadaşlar sadece başvurlar için mesaj yazarsanız iyi olur. Baş admin ve diğer adminlerimiz de gelince moderatör olmaya hak kazananları açıklayacağız.
DD <3 JeNseN..
Moderatör
Moderatör
DD <3 JeNseN..

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 11:13 pm

aydınlattığın için teşekkür ederizz Moderatör Alımları - Sayfa 2 Icon_biggrin bir daha olmaz merak etme
MeloCanım
Co-Admin
Co-Admin
MeloCanım

Kişi sayfası
RPG Puanı:

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 11:16 pm

Sorun değil.
SupeRnaturaL DeLisi
Üye
Üye
SupeRnaturaL DeLisi

Yay Mesaj Sayısı : 42

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 11:24 pm

Moderatör Alımları - Sayfa 2 Icon_bounce Bende moderatör oLmak istiyorum ama daha önce her hangi ibr sitede moderatörLük yapmadım. YaLnız SupernaturaL hakkında herşeyi biLiyorum. Ayrıca her gün en az 3 saat onLine oLabiLirim.Lütfen... x))))
Flame
Kurucu&Administratör
Kurucu&Administratör
Flame

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 11:28 pm

Moderatör alımları halen devam ediyor.Bu başlığa sadece başvurularınızı yazınız.Moderatör alımları ne zaman biter bilmiyorum.Başvuran arkadaşlarda teşekkür ediyorum.Buarada reklam vermeyi bu başlıkda izin veriyorum.Referans adına.Yazanlarda uyarı almamıştır .
jeremy
Administratör
Administratör
jeremy

Akrep Mesaj Sayısı : 73

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 12:40 am

tamam arkadaşlar pazar gününe kadar başvurularınız devam edecektir. pazar gecesi bu başlık kilitlenecek,sonuçlarınız da 2 gün içinde size bildirilecektir. başvurularınız için şimdiden teşekkür ederizz (: (: (:
http://simpleplanfan.megabb.com/
iLqEr
Süper Moderatör
Süper Moderatör
iLqEr

Yay Mesaj Sayısı : 155

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 1:59 am

Bende oLmak İstiyorum Kendi sitem War.www.muhabbetteyiz.info,www.TrdostLuk.net,www.sohbetin.org CewapLarınızı beKLiyorum.Tabyki Kendi SiteLerimde Adminim Smile Süper Moderator oLmak İstiyorumModeratör Alımları - Sayfa 2 Icon_biggrin
http://www.forumx.gen.tr
nepenthe_666
Yeni Üye
Yeni Üye
nepenthe_666

Boğa Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 3:02 am

bu işin altından kalkarım,daha önce deneyimim olmadı ama face'te yapabileceklerim görülmüştür sanırım!..=) Moderatör Alımları - Sayfa 2 Icon_biggrin

3+ online olabilirim,supernatural bilgim gereğinden fazla ve facebook'ta bu işi ne kadar istediğimi ve yapabileceğimi kanıtlamıştım...
A'ckLes
Özel Üye
Özel Üye
A'ckLes

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 4:32 am

Ben olabilirim Very Happy
Bi sitede adminimm (:
GerekLi şeyLEri yaparım:D
Synche
Yeni Üye
Yeni Üye

Oğlak Mesaj Sayısı : 4

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 5:03 am

Yapabileceğim işler : Öncelikle, konulara göz atarım ve yanlış bir durum varsa o kişiyi uyarırm ve konuyu düzeltirim. Yeni çıkan gelişmeleri söylerim ve diğer yeni giren üyelere yardımcı olabilirim. Yardım isteyenlere yardımcı olabilir ve elimden geleni yaparım. Bu konuda acemi değilim. Genelde çok moderator'luk yaptım.
Mortisia
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mortisia

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 10:07 pm

Bende Photoshop başlığına mod olmak istiyorum (:
Daha önceden 1 adminliğim birkaç yterdede mod.luğum var. Haftaiçileri -annem sayesinde- giremeyebilirim. Ama haftasonları kesin girerim. (:
Flame
Kurucu&Administratör
Kurucu&Administratör
Flame

MesajKonu: Geri: Moderatör Alımları   Moderatör Alımları - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 2:03 am

Moderatör alımları bitmiştir.Yeni moderatörlere hayrılı olsun.Başlık kilitlenmiştir.

Moderatör Alımları
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Moderatör Alınacaktır!!!