Supernatural Turkey
Sitemize üye olun!!
Supernatural Turkey
Sitemize üye olun!!
Supernatural Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Turkey Fan Sitesi

AnasayfaRole Playing GameLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Marianne Curley ~ Zamanın Bekçileri (serinin adı)

2 posters
YazarMesaj
Hcrst
Mega Üye
Mega Üye
Hcrst

Yay Mesaj Sayısı : 781

Marianne Curley ~ Zamanın Bekçileri (serinin adı) Empty
MesajKonu: Marianne Curley ~ Zamanın Bekçileri (serinin adı)   Marianne Curley ~ Zamanın Bekçileri (serinin adı) I_icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 10:24 pm

Anılan : Zamanın Bekçileri 1

Marianne Curley ~ Zamanın Bekçileri (serinin adı) 2sx1ai

Ne düşündüğü senden başka kim biliyor?
Geçmişi değiştirebileceğinizi bir düşünün. Ufacık bir değişiklikle bir felaketler zinciri başlatabilirsiniz. Ethan, Anılanlardan biri. Geçmişe yolculuk etme yeteneğine sahip ve gittiği yerde, tarihin akışını bozma niyatindeki karanlık güçleri, özel yeteneklerini kullanarak engellemek zorunda.
Aynı zamanda sıradan bir öğrenci olan Ethan için çift kimlikle tek bir hayatı sürdürmeye çalışmak bazen güç olabiliyor. Hele normal hayatı gittikçe karmaşık bir hal alıyorken...

Karanlık : Zamanın Bekçileri 2

Marianne Curley ~ Zamanın Bekçileri (serinin adı) 291675_2

"Isabel! Acele et!" Arkarian'ın sesi çok telaşlıydı. Elimi yakalayıp sıkıca tuttu. Birkaç saniye içinde ışık tamamen kayboldu. "Ne olursa olsun, sakın elimi bırakma."
Fakat peşinde oldukları Isabel değil, Arkarian'dı. Marduke'nin ölümünün üzerinden bir yıl geçmişti ve Düzen, İntikam almak için hazırlanıyordu. Tarihi değiştirme planları başarıyla sonuçlanıyordu ve geçmiş, geleceğin üzerine yansıdıkça, günlük yaşamda da belli belirsiz değişiklikler baş göstermeye başlamıştı. Onları ancak Anılar durdurabilirdi. Fakat Düzen'e karşı savaş açmadan önce Isabel ve iki arkadaşı, Arkarian'ı kurtarmak için bir dünyadan geçip sahip oldukları herşeyi tehlikeye atmak zorundaydılar.
Arkarian olmadan, gelecek için umut yoktu.

Anahtar : Zamanın Bekçileri 3

Marianne Curley ~ Zamanın Bekçileri (serinin adı) 172300b

"Hiçbir şey bitmedi. Hiçbir şey, savaşmadan bitmeyecek. Evrenin düzeni budur."
Kaos Düzeni, Anılanları yok etmek ve evrenin mutlak hakimi olabilmek için yıkıcı saldırılarına başlıyor. Anılanların başı belada. Antik silah sandığının kilidini açmak için yalnızca o kıymetli anahtarı değil, aralarındaki haini de bulmaları gerekiyor. Kehanet'te söylendiği gibi, şüphe onları güçsüzleştiriyor. Şimdi yeni umutlara ihtiyaçları var.
Hcrst
Mega Üye
Mega Üye
Hcrst

MesajKonu: Geri: Marianne Curley ~ Zamanın Bekçileri (serinin adı)   Marianne Curley ~ Zamanın Bekçileri (serinin adı) I_icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 10:25 pm

İlk kitap diğerlerine kıyasla pek beğenilmese de ben üçünü de bir solukta okuduğumdan ayrım yapamıyorum. Ve bence kesinlikle okunmalı! Bilginize, serinin son kitabı tartışmasız en güzeli. Very Happy
dean_hry
Site Müdavimi
Site Müdavimi
dean_hry

Koç Mesaj Sayısı : 1093

MesajKonu: Geri: Marianne Curley ~ Zamanın Bekçileri (serinin adı)   Marianne Curley ~ Zamanın Bekçileri (serinin adı) I_icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 7:33 am

bak şimdi merak ettim elimdeki bi bitsin okurum heralde.
bide bu aralar hep seri halindeki kitapları duyuyorum yaa Smile
Hcrst
Mega Üye
Mega Üye
Hcrst

MesajKonu: Geri: Marianne Curley ~ Zamanın Bekçileri (serinin adı)   Marianne Curley ~ Zamanın Bekçileri (serinin adı) I_icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 7:02 pm

dean_hry demiş ki:
bak şimdi merak ettim elimdeki bi bitsin okurum heralde.
bide bu aralar hep seri halindeki kitapları duyuyorum yaa Smile

Bu seri pek duyulmamış ama inanki çok güzel Very Happy Filmini bekliyorum Razz Alın okuyun ya Razz Satış rekoru kırmalı Razz Film olmalı bu seriiii !! Marianne Curley ~ Zamanın Bekçileri (serinin adı) Kopfschuettel

Marianne Curley ~ Zamanın Bekçileri (serinin adı)
1 sayfadaki 1 sayfası