Supernatural Turkey
Sitemize üye olun!!
Supernatural Turkey
Sitemize üye olun!!
Supernatural Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Turkey Fan Sitesi

AnasayfaRole Playing GameLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Channing Tatum

2 posters
YazarMesaj
NeRoN
Tam Üye
Tam Üye
NeRoN

Ikizler Mesaj Sayısı : 122

Channing Tatum Empty
MesajKonu: Channing Tatum   Channing Tatum I_icon_minitimePerş. Kas. 05, 2009 2:52 am

Channing Tatum Channing-tatum

Matthew Channing Tatum (* 26 Nisan 1980 Cullman in Alabama) Amerikalı aktör olduğunu.

Tatum 2000 modeli olarak çalışmaya başladı ve Abercrombie ve Fitch, Nautica ve Pepsi ve kampanyaları görmek oldu. 2004 yılında, CSI bir dizi: Miami onun tiyatro ilk. Bir yıl sonra Channing Tatum basketbol film Coach Carter rol oynadı. Aynı yıl o Anne Hathaway ile Bağımsız filmler mahvetmek gibi çocuklar - New York sokaklarında at Robert Downey Jr ve Rosario Dawson bir yüzü oldu. 2006 Tatum Amanda Bynes She's The Man romantik komedi önemli bir rol oynadı yanında - benim tipim tamamlandı!.

2006 Channing Tatum birlikte Azizler Özel Jüri Ödülü ve Sundance Film Festivali'nin bilincinde bir Kılavuzu ve aktör topluluk ile var. Film için, o Gotham Ödülleri için Cephe Ödülü aday için çalıştı. Şu anda, Channing, Jenna Dewan liiert Step Up gelen onun hareket ortağı ile.
Channing Tatum Channing-tatum03
DD <3 JeNseN..
Moderatör
Moderatör
DD <3 JeNseN..

Balık Mesaj Sayısı : 2344

Channing Tatum Empty
MesajKonu: Geri: Channing Tatum   Channing Tatum I_icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 10:32 pm

ehuehueh Very Happy sağol Very Happy
NeRoN
Tam Üye
Tam Üye
NeRoN

Ikizler Mesaj Sayısı : 122

Channing Tatum Empty
MesajKonu: Geri: Channing Tatum   Channing Tatum I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 1:31 am

bişey değil Wink

Channing Tatum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 5x08 Channing Channels