Supernatural Turkey
Sitemize üye olun!!
Supernatural Turkey
Sitemize üye olun!!
Supernatural Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supernatural Turkey Fan Sitesi

AnasayfaRole Playing GameLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yeni ay

4 posters
YazarMesaj
JeNSeNKoLiKkk
Yeni Üye
Yeni Üye
JeNSeNKoLiKkk

Yengeç Mesaj Sayısı : 20

yeni ay Empty
MesajKonu: yeni ay   yeni ay I_icon_minitimePerş. Kas. 05, 2009 2:34 am

STEPHEN MEYER'IN ALACAKARANLIK ADLI KİTABINDAN UYARLANAN "ALACAKARANLIK" FİLMİNDEN SONRA MACERANIN DEVAMI OLAN 2. KİTAP YENİ AY'INDA FİLMİ ÇEKİLMİŞTİR

SİNEFİLDEN ALINTI

Summit Entertainment, Alacakaranlık filminin devamı olan Yeni Ay’ın çıkış tarihini 20 Kasım 2009 olarak açıkladı. Bu da demektir ki, Alacakaranlık filminin yönetmeni Catherine Hardwicke’in koltuğuna oturacak olan kişinin 15 Aralık’ta Vancouver’de olması gerekiyor. Yani filmin Mart’ın ortasındaki çekimlerinden 12 hafta öncesindeki hazırlık evresine yetişmeli. Çoğu spekülasyona göre, Hardwicke’in ayrılmasının nedeni setteki uyumdaki sorunmuş, ama kaynaklardan gelen bilgilerse Summit’in yöneticileriyle takvimlerinin uyuşmadığı için gittiği yolunda. “Serinin ikinci filmini çevirir, tabi bunu Alacakaranlıktan daha izlenesi hale getirebilirse.” diyor birisi. “Summit’in bu filmin yönetmeni için bu konulara öncelik vereceği aşikar olacaktır.

Yeni Ay Filminde, Kitaba Göre Hangi Farklar Var ?

Life & Style Magazinde yer alan bir habere göre Yeni Ay (New Moon) filminin kitabına göre farklı olacağından bahsediliyor.

Filmde Bella’nın Edward’ιn sesini duymak, onu hatιrlamak için kendini tehlikeye atışιnı çok daha dikkat çekici şekilde olacağı belirtilmiş.
Filmde kitaptakinden farklι düşünülmüş sahnelerden birisi de Edward’ιn sadece ses olarak değil halisünasyon kurgusunda görsel olarakta görülecek olması.
Filmi kitaba göre daha aksiyonlu yapacak diğer unsurun, Laurent’in Kurtadamlar tarafιndan öldürülme sahnesinin kesintisiz gösterileceği yönünde. Anlaşιlan o ki kurtadam şovu bu defa kesinleşti.
Son olarakta Bella’nın vampir olma istegi üzerine Edward’ιn evlilik şartı yerine çok daha farklı bir şart koşulacağı bildirilmiş.
Victoria
Üye
Üye
Victoria

Kova Mesaj Sayısı : 43

yeni ay Empty
MesajKonu: Geri: yeni ay   yeni ay I_icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 5:35 pm

Ben izledim çok beğendim... Tavsiye ederim arkadaşlar.. Smile
DD <3 JeNseN..
Moderatör
Moderatör
DD <3 JeNseN..

Balık Mesaj Sayısı : 2344

yeni ay Empty
MesajKonu: Geri: yeni ay   yeni ay I_icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 10:42 pm

ben izlemedim ama deniyim bi Very Happy
enc_eda
Üye
Üye
enc_eda

Aslan Mesaj Sayısı : 60

yeni ay Empty
MesajKonu: Geri: yeni ay   yeni ay I_icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 11:37 pm

ayh fazla bütçeyle yaptılar diye daha güzel bişey bekliyordum ama yine beğenmedim.bilmiyorum belkide çok şey bekliyorum ama sürekli senaryoyu kitaptan bağımsız yapıyorlar..sonuçtada sevimsiz bir film çıkıyor ama umudumu kaybetmiyceğim bir gün bu serinin bir filmini güzel yapıcaklar..sabırsızlıkla olmasada tutulmayı bekliyorum şimdiden. :S

yeni ay
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» supernatural yeni tasrımlar walpapers (broge)
» Şirinler Köyüne Yeni Bir Şirin Ekleyelim.. xD
» İngilizceyi Yeni Öğrenen Birinin Birine Yazdığı Mektup